08  вересня 2019 року  38 лідерів учнівського самоврядування ЗНЗ Рокитнівського району зібралися в Центрі дитячої та юнацької творчості  на  перше  засідання сесії  районної ради старшокласників «Лідер». На початку засідання до лідерів з вітальним словом звернулися   директор КЗ  «Центр дитячої та юнацької творчості» Ю. М. Маринич та методист районного методичного кабінету Н.М.Федорович, які побажали старшокласникам плідної співпраці, нових звершень та натхнення у реалізації проектів учнівського самоврядування.

На порядок денний І засідання сесії були поставлені наступні питання:

1.Вибори   членів президії   ради.                                                                                                                                    2.Обговорення та затвердження плану  роботи  ради  старшокласників на 2019-2020 н.р.

3.Про роботу комісій ради в 2019-2020 н.р. Обговорення та затвердження планів роботи.

4.Про організацію роботи  Школи  активу лідерів  в 2019-2020 н.р.

5.Про реалізацію проекту «Мій рідний край – моя земля.».

У дружньому колі старшокласники  розглянули   питання порядку денного, обговорили плани роботи  та прийняли відповідні рішення, а саме: затвердили  склад президії ради «Лідер», план ради старшокласників, програму колективних творчих справ  та плани роботи  комісій на 2019 – 2020 н.р. Лідери ознайомились з планом роботи районної школи навчання активу в поточному навчальному році, вирішили реалізувати проект «Мій рідний край – моя земля» до кінця 2019 року.

На завершення присутні переглянули слайдову презентацію  обласного збору лідерів за 2018- 2019 н.р. та ознайомилися з підсумками  районного заочного конкурсу «Один день дорослого життя».