МО вчит. математики 29.11.19
Навіть якщо математика не навчить нас
додавати любов і віднімати ненависть, вона
прищеплює віру в те , що для кожної задачі є рішення.

29 листопада 2019 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості за участі вчителів Томашгородського закладу загальної середньої освіти №2 відбулося методичне об’єднання для вчителів математики з теми «Формування актуальних компетенцій шляхом реалізації наскрізних змістових ліній на уроках математики».
Методику наскрізного виховання на основі життєвих цінностей в повному обсязі презентувала вчитель математики та інформатики навчального закладу Попок А.А.
До уваги слухачів методичного об’єднання було запропоновано перегляд фрагментів відео уроків в 5 класі ( вч. математики Бодак Р.В.), в 6 класі (вч. математики та інформатики Семенюк І.Р.), в 9 класі (вч. математики та фізики Дудар Л.Ф.),
в 11 класі (вч. математики та інформатики Попок А.А.).
Кожний урок вчителя був пронизаний наскрізними змістовими лініями, які якісно формують необхідні життєві компетенції учнів під час навчання математики.
Цікаво пройшло «Ранкове коло», яке активізувало всіх присутніх на працю та чудовий воркшоп «Педагог інноваційних змін», які провела практичний психолог закладу Хоменюк Т.С.