Згідно з планом роботи відділу освіти  на 2019 рік, наказу  відділу освіти від 27.02.2019р. № 60 «Про проведення учнівської олімпіади Юне обдарування» та з метою стимулювання творчого розвитку учнів початкової школи, виявлення і підтримки обдарованих школярів, активізації творчої діяльності вчителів та підвищення рівня викладання базових навчальних предметів у школі І ступеня 25 березня 2019 року відбувся районний етап олімпіади випускників школи І ступеня «Юне обдарування».

У районному етапі олімпіади взяли участь 95 випускників школи І ступеня. В олімпіаді з математики  – 33 учні, з української мови – 34 учні, з природознавства – 28 учнів.

Переможцями олімпіади стали такі учні:

 з математики:

І місце – Масовець Андрій, Рокитнівський НВК «Школа І ст.-гімназія»,

ІІ місце – Заярченко Матвій, Рокитнівський НВК «Школа І ст.-гімназія»,

Гольонко Едуард, ОЗНЗ «Рокитнівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3,

Самойлик Оксана, Остківська ЗОШ І-ІІІ ст.,

ІІІ місце – Маринич Володимир, Березівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ»,

Борисовець Аня, Блажівська ЗОШ І-ІІІ ст.,

Ничипорчук Андрій, Масевицька ЗОШ І-ІІІ ст.,

Таргоня Кирил, Томашгородський НВК «Школа І-ІІІ ст.-ліцей»,

Кулакевич Андрій, Обсіцька ЗОШ І-ІІ ст..,

 з української мови:

І місце – Богданець Анна, Масевицька ЗОШ І-ІІІ ст.,

ІІ місце – Крупенко Ірина, Кисорицька ЗОШ І-ІІІ ст.,

Пехотін Артем,  ОЗНЗ «Рокитнівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3,

Березинська Юлія, Будівська ЗОШ І-ІІ ст.,

Стрілець Дарина, Томашгородська ЗОШ І-ІІ ст. №3

ІІІ місце – Мисюкевич Таміла, Блажівська ЗОШ І-ІІІ ст.,

Цмінська Юлія, Дубнівський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ»,

Балдич Олексій, Рокитнівський НВК «Школа І ст.-гімназія»,

Лесковець Михайло, Хмільська ЗОШ І-ІІІ ст.;

з природознавства:

І місце – Чмуневич Софія, Рокитнівський НВК «Школа І ст.-гімназія»,

ІІ місце – Євпат Христина, Кисорицька ЗОШ І-ІІІ ст.,

Колодич Зоряна, Познанський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ»,

Смик Назар, Будівська ЗОШ І-ІІ ст.,

ІІІ місце – Остапчук Анастасія, Рокитнівський НВК «Школа І-ІІІ ст.-ліцей»,

Прохоренко Тарас, ОЗНЗ «Рокитнівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3,

Жуковський Юрій, Залавська ЗОШ І-ІІ ст.