20 листопада 2019 року на базі КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» відбувся семінар-практикум вчителів англійської мови (з досвіду роботи вчителів Томашгородської ЗОШ І-ІІ ступенів №3) на тему: активізація науково-пізнавальної діяльності, пошукової науково-дослідницької роботи учнів на уроках зарубіжної літератури і англійської мови як один із шляхів підвищення якості освіти з метою поглибити знання учасників семінару про сучасні технології навчання зарубіжної літератури та англійської мови, типи уроків, зокрема інтегровані уроки; створити умови для обміну досвідом роботи в умовах Нової української школи; стимулювати вчителів до пошуку, творчості, професійного зростання.

Під час роботи семінару-практикуму розглядались наступні питання:

  1. Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках англійської мови як один із шляхів підвищення якості освіти.
  2. Методи, технології та педагогічні прийоми стимулювання пізнавальної діяльності учнів на уроках зарубіжної літератури в умовах НУШ.
  3. Огляд нормативних документів, освітянських публікацій, фахової літератури.
  4. Інтегрований урок англійської мови та зарубіжної літератури у 5 класі «Найголовніше те, що всередині…». Оскар Уайльд «Хлопчик-зірка». Казкові персонажі, їхня характеристика. Основний конфлікт казки.
  5. Психологічний тренінг «Успішний вчитель».
  6. Майстер-клас вчителя англійської мови Павлушенко Т.М. на тему: формування позитивної мотивації в рамках компетентнісного підходу в учнів на уроках англійської мови.
  7. Круглий стіл. Обмін досвідом. Методичні рекомендації.

    Методист РМК Дубовець Ж.Ф