29 листопада 2019 року на базі опорного загальноосвітнього закладу “Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3” відбулася районна олімпіада з географії в якій взяли участь: 30 учнів 8-х класів; 33 учні 9-х класів; 20 учнів 10-х класів; 24 учні 11-х класів.

за підсумками журі переможцями серед учнів 8-х класів стали:

І місце

Ільчук Іван та Бричка Михайло учні Масевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

ІІ місце

Гаврилюк Едуард, учень Остківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Куришко Крістіна, учениця Рокитнівського НВК “Школа І ступеня-гімназія”;

Хомицька Софія, учениця Рокитнівського НВК “Школа І-ІІІ ступенів-ліцей”;

Рудницька Єлизавета, учениця Рокитнівського НВК “Школа І ступеня-гімназія”.

ІІІ місце

Дудар Дарина, учениця Томашгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

Хомич Вікторія, учениця Березівського НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ”;

Воробей Микола, учень Кам янського НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ”;

Лощиць Світлана, учениця Купельської ЗОШ І-ІІ ступенів;

Смик Олександр, учень Більської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Тіт Катерина, учениця Сновидовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Колодич Тетяна, учениця Глиннівського НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ”.

9 клас

І місце

Зарченко Тарас, учень Рокитнівського НВК “Школа І-ІІІ ступенів-ліцей”.

ІІ місце

Мисюкевич Альона, учениця Масевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Пахнюк Вікторія, учениця Рокитнівського НВК “Школа І-ІІІ ступенів-ліцей”;

Кибукевич Катерина, учениця Блажівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

ІІІ місце

Кушнір Ірина, учениця Сновидовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Ковалевич Вікторія, учениця Масевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Ничипорчук Соломія, учениця Кисорицької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Лощиць Ірина, учениця Глиннівського НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ”.

10 клас

І місце

Андріяшина Ніна, учениця Томашгородського НВК “Школа І-ІІІ ступенів-ліцей”.

ІІ місце

Дарованець Ярослава, учениця Карпилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

ІІІ місце

Панько Анна, учениця Кисорицької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Трохимчук Анастасія, учениця Рокитнівського НВК “Школа І ступеня-гімназія”.

Хільковець Руслан, учень Кам янського НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ”.

11 клас

І місце

Лящук Ірина та Берташ Наталія, учні Масевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

ІІ місце

Мініч Іван, учень Кам янського НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ”;

Кибукевич Анна, учениця Блажівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Гайдамащук Роман, учень ОЗНЗ “Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3”.

ІІІ місце

Самолюк Марія, учениця Глиннівського НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ”;

Кузьмич Людмила, учениця Рокитнівського НВК “Школа І-ІІІ ступенів-ліцей”;

Басич Марія, учениця Томашгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

Мануільчик Андрій, учень Рокитнівського НВК “Школа І ступеня-гімназія”;

Карповець Тетяна, учениця Березівського НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ”.

Вітаємо призерів олімпіади та бажаємо успіхів переможцям у ІІІ етапі олімпіади з географії !