Вітаємо переможців ІІ етапу конкурсу-захисту наукових робіт учнів-членів Малої академії наук

Відділення історії

ПІБ учня повністю Базова дисципліна Клас Назва навчального закладу Місце Науковий керівник
Секція «Археологія»
1. 1. Коханевич Марія Віталіївна історія України 8 Кам’янський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Рокитнівського району ІІ Коханевич С.Г.
2. 2. Карповець Тетяна Петрівна історія України 10 Березівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад Рокитнівського району ІІІ Кузьмич М.В.

Наумович Л.П.

Секція «Етнологія»
3. 1. Маринич Анна

Миколаївна

історія України 8 Заболотський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад» Рокитнівського району ІІІ Маринич Л.М.
4. 2. Вознюк Ольга Петрівна історія України 9 Рокитнівська навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня – гімназія» ІІІ Михайлевська О.М.
5. 3. Бурмака Іванна Василівна історія України 10 Кам’янський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – Дошкільний навчальний заклад» Рокитнівського району ІІ Бекер І.В.
6. 4. Кузьмич Борис Ярославович історія України 11 Глиннівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Рокитнівського району І Кулакевич І.М.

Відділення філософії та суспільствознавства

ПІБ учня повністю Базова дисципліна Клас Назва навчального закладу Місце Науковий керівник
Секція «Соціологія»
7. 1. Кулакевич Наталія Володимирівна історія України 11 Блажівська загально-освітня школа І-ІІІ ступенів Рокитнівського району ІІІ Коханевич І.В.
Секція «Педагогіка»
8. 1. Маринич

Наталія Олександрівна

українська мова та література 9 Березівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І – ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Рокитнівського району ІІ Баланович О.В
Секція «Теологія, релігієзнавство та історія релігії»
9. 1. Маринич Микола Михайлович історія України 9 Заболотський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Рокитнівського району ІІІ Маринич М.М
10. 2. Чурилович Марія Анатоліївна історія України 11 Березівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Рокитнівського району ІІІ Шепель Н.П.

Якубінська М.К.

11. 3. Маринич Аліна Миколаївна історія України 11 Березівського навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Рокитнівського району ІІІ Карповець О.В.

Маринич М.В.

Відділення наук про Землю

ПІБ учня повністю Базова дисципліна Клас Назва навчального закладу Місце Науковий керівник
Секція «Географія та ландшафтознавство»
12. 1. Ковалевич Юрій Олександрович географія 11

 

Глиннівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Рокитнівського району ІІІ Дробуш С.І.
Секція «Гідрологія»
13. 1. Кибукевич Анна Василівна географія 10 Блажівська загальноосвітня школа   І-ІІІ ступенів Рокитнівського району ІІІ Кибукевич С.О.
14. 2. Рогульчик Наталія Володимирівна географія 11 Глиннівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад  І –ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Рокитнівського району ІІІ Лесковець Т.В.

Відділення літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

ПІБ учня повністю Базова дисципліна Клас Назва навчального закладу Місце Науковий керівник
Секція «Зарубіжна література»
15. 1. Смик

Марія

Валеріївна

зарубіжна література 10 Масевицька загальноосвітня школа   І-ІІІ ступенів Рокитнівського району ІІ Горіна І.О.
Секція «Фольклористика»
16. 1. Лящук Ірина Вікторівна українська мова та література 10 Масевицька загальноосвітня школа   І-ІІІ ступенів Рокитнівського району ІІ Мисюкевич Г.В.
17. 2. Федорович Ірина Олександрівна українська мова та література 9 Сновидовицька загальноосвітня школа   І-ІІІ ступенів  Рокитнівського району ІІІ Ражик В.П.,

Відділення хімії та біології

ПІБ учня повністю Базова дисципліна Клас Назва навчального закладу Місце Науковий керівник
Секція «Біологія людини»
18. 1. Лопуга Дарина Миколаївна біологія 11 Сновидовицька загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів Рокитнівського району

ІІ Лопуга М.М.

Старуха О.В.

Секція «Загальна біологія»
19. 1. Мельник Тетяна Василівна біологія 11 Масевицька загальноосвітня школа

І-ІІІ ступенів Рокитнівського району

ІІІ Лящук Н.І.
Секція «Валеологія»
20. 1. Басич Валерія Олегівна біологія 9 Опорний загальноосвітній заклад «Рокитнівська загальноосвітня школа-комплекс І-ІІІ ступенів № 3» ІІІ Хмельовська А.М.
21. 2.  Королюк Тетяна Василівна хімія 11 Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей» ІІІ Лесковець С.М.

Відділення екології та аграрних наук

ПІБ учня повністю Базова дисципліна Клас Назва навчального закладу Місце Науковий керівник
Секція «Екологія»
22. 1. Тіт Вікторія Петрівна біологія 10 Остківська загальноосвітня школа   І-ІІІ ступенів Рокитнівського району ІІІ Петруля М.В.
Секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»
23. 1. Домбровська Марія Олександрівна біологія 9 Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня-гімназія» ІІ Богданець Н.М.
Секція «Лісознавство»
24. 1. Кириловець Ілона Сергіївна біологія 10 Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І-ІІІ ступенів-ліцей» ІІІ Мольчиць І.М.