Щорічно в першу неділю жовтня в нашій країні відзначається День працівників освіти. От і сьогодні, 4 жовтня 2019 року, в переддень професійного свята в Рокитнівському районному будинку культури відбулися урочисті заходи для освітян району.

Привітати працівників освітньої галузі прийшли керівники району–виконуючий обов’язки голови Рокитнівської районної державної адміністрації О.С.Берташ та заступник голови Рокитнівської районної ради С.М. Пахнюк.

Привітали освітян району із професійним святом начальник відділу освіти райдержадміністрації В.О. Кибукевич, голова районної ради Профспілки працівників освіти Т.П. Ничипорчук та виконуюча обов’язки голови Рокитнівської селищної ради Т.І. Богданець, які побажали всім освітянам міцного здоров’я, щастя, миру, наснаги та нових творчих  здобутків.

Кращим педагогам району було вручено Подяки Міністерства освіти і науки України, обласного управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації,  Рокитнівської райдержадміністрації та районної ради, відділу освіти.

Привітання вміло перепліталися з художніми виступами самих освітян, учнів, художніх колективів районного будинку культури.

Праця педагога в школі, в дошкільній чи позашкільній установі непроста – це вічний неспокій, пошук істини, творчість і радість перемог, емоційні підйоми та гіркі розчарування; це не просто професія, а покликання душі і спосіб життя. Адже від кожного учителя чи вихователя  залежить  те,  яким буде світ завтра, якою  стане наша Україна в майбутньому.

Творчих вам успіхів, шановні  працівники  освіти, натхнення й оптимізму, міцного здоров’я, злагоди і щастя у сім’ях. Нехай ваш нелегкий шлях освячується любов’ю до дітей, радістю від вашої праці.