№ з/п Прізвище, ім’я, по батькові учасника Навчальний заклад Прізвище, ім’я, по батькові вчителя, який викладає предмет Місце
6 клас    
1.

 

Самойлюк Поліна Віталіївна Рокитнівський НВК «Школа І ступеня-гімназія» Михалєвська О.М. І
2.

 

Огороднік Яна Олександрівна Рокитнівський НВК «Школа І-ІІІ ступенів – ліцей» Богданець І.П. І
3.

 

Гордійчук Анастасія Анатоліївна ОЗНЗ «Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» Пахнюк Г.Г. ІІ
4.

 

Мигловець Вероніка Влодимирівна Сновидовицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Мигловець В.І. ІІ
5.

 

Стаднік Тетяна Петрівна Дертівська загальноосвітня  школа І-ІІ ступенів Дудар Ю.Ю. ІІ
6.

 

Федоряк Артем Олександрович Томашгородська  загальноосвітня  школа І-ІІ ступенів №3 Прит Т.Т. ІІ
7.

 

Шегера Володимир Володимирович Остківська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів Гребеневич В.С. ІІ
8.

 

Коханевич Федір Петрович Біловізька загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів Никитюк Н.М. ІІІ
9. Гребеневич Надія Василівна Вежицький НВК «ЗНЗІ-ІІІступенів – ДНЗ» Кузьмив В.В. ІІІ
10.

 

Мартинюк Валентин Віталійович Карпилівська загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів Донська Т.О. ІІІ
11.

 

Єремейчук Анастасія Олександрівна Масевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Денисюк Л.І. ІІІ
12.

 

Дорошко Марина Миколаївна Масевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Денисюк Л.І. ІІІ
13.

 

Терещук Олег Олександрович ОЗНЗ «Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» Вайнер Н.М. ІІІ
14.

 

Сущук Дарина Сергіївна Томашгородський  НВК «Школа І-ІІІ ступенів – ліцей» Кириловець Т.П. ІІІ
15.

 

Жульжик Анастасія Анатоліївна Будівська ЗОШ І-ІІ ступенів Ноговіцина В.Л. ІІІ
7 клас
1. Ющук Іван Юрійович ОЗНЗ «Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» Марчук Т.В. І
2. Клус Ілля Артурович Рокитнівський НВК «Школа І ступеня-гімназія» Вишинська Л.С. І
3. Колодич Назар Андрійович Рокитнівський НВК «Школа І-ІІІ ступенів – ліцей» Богданець І.П. ІІ
4. Гаврилюк Андрій Олегович Рокитнівський НВК «Школа І ступеня-гімназія» Михалєвська О.М. ІІ
5. Крук Руслан Олександрович Рокитнівський НВК «Школа І ступеня-гімназія» Вишинська Л.С. ІІ
6. Мініч Ярослав Русланович Остківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Козловець А.В. ІІ

 

7. Борисовець Вероніка Петрівна Більська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ціпан П.В. ІІ

 

 

8. Тимощук Назар Васильович Кисорицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Трохимчук А.Ф. ІІІ

 

9. Карповець Наталія Сергіївна Березівський НВК «ЗНЗІ-ІІІступенів – ДНЗ» Баланович О.В. ІІІ
10. Поштар Євгеній Вячеславович Рокитнівський НВК «Школа І-ІІІ ступенів – ліцей» Хомицька Ю.О. ІІІ

 

11. Ражик Карина Анатоліївна Сновидовицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чубик А.А. ІІІ

 

12. Стадник Ангеліна Григорівна Будівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Ноговіцина В.Л. ІІІ

 

13. Коханевич Андрій Володимирович Купельська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Перев”язко В.Ф. ІІІ
14. Мініч Андрій Миколайович Обсіцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Денисовець В.П. ІІІ
15. Терещук Вікторія Валентинівна Осницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Терещук С.І ІІІ
8 клас
1. Ільчук Іван Григорович Масевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Сліпенька Г.Я. І
2. Хомицька Софія Сергіївна Рокитнівський НВК «Школа І-ІІІ ступенів – ліцей» Хомицька Ю.О. ІІ
3. Коханевич Іван Іванович Хмільська ЗОШ І-ІІІ ступенів Скаковець В.В. ІІ
4. Тимощук Віталій Валерійович Томашгородсткий НВК «Школа І-ІІІ ступенів – ліцей» Прит Т.І. ІІІ

 

5. Лелес Карина Олегівна Томашгородська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Бодак Р.В. ІІІ

 

 

6. Пишняк Степан Миколайович Березівський НВК «ЗНЗІ-ІІІступенів – ДНЗ» Жежук М.О. ІІІ

 

 

7. Герасимчук Неоніла Віталіївна Біловізька ЗОШ І-ІІІ ступенів Павлушенко С.М. ІІІ
8. Владичук Вікторія Русланівна Кисорицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Трохимчук А.Ф. ІІІ
9 клас
1. Ковалевич Тетяна Валеріївна Купельська ЗОШ І-ІІ ступенів Перевязко В.Ф. І
2. Бунько Анна Ярославівна Рокитнівський НВК «Школа І ступеня-гімназія» Вишинська Л.С. ІІ

 

3. Ковалевич Вікторія Володимирівна Масевицька ЗОШ І-ІІІ ступенів Сліпенька Г.Я. ІІ

 

4. Кибукевич Анна Сергіївна Більська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кибукевич Г.П. ІІІ

 

10 клас
1.

 

Басич Валерія Олегівна ОЗНЗ «Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» Пахнюк Г.Г І
2.

 

Пахнюк Ілля Олександрович Рокитнівський НВК «Школа І ступеня-гімназія» Вишинська Л.С. ІІ
 
11 клас
1. Кінчур Артем Юрійович Рокитнівський НВК «Школа І ступеня-гімназія» Крупеня Г.А. І
2. Кулакевич Тетяна Анатоліївна Рокитнівський НВК «Школа І-ІІІ ступенів – ліцей» Хомицька Ю.О. ІІ

 

3. Ражик Христина Валентинівна Сновидовицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чубик А.А. ІІІ

 

4. Кузьменюк Галина Михайлівна Боровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Єремейчук В.С. ІІІ