27 листопада 2019 року на базі Рокитнівського НВК “Школа І ступеня-гімназія” відбулася районна олімпіада з біології в якій взяли участь: 33 учні 8-х класів; 36 учнів 9-х класів; 18 учнів 10-х класів; 22 учні 11-х класів.

За підсумками журі переможцями серед учнів 8-х класів стали:

І місце

Близнюк Анастасія, учениця Рокитнівського НВК “Школа І-ІІІ ступенів-ліцей”;

Рудницька Єлизавета, учениця Рокитнівського НВК “Школа І ступеня-гімназія”;

Покальчук Ірина, учениця Дертівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

ІІ місце

Дудар Дарина, учениця Томашгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

Борисовець Аліна, учениця ОЗНЗ “Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3”;

Шимкевич Дарина, учениця Купельської ЗОШ І-ІІ ступенів;

Воробей Вікторія, учениця Кам янського НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ”;

ІІІ місце

Богданець Соломія, учениця Масевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Богданець Таїсія, учениця ОЗНЗ “Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3”;

Куришко Крістіна, учениця Рокитнівського НВК “Школа І ступеня-гімназія”;

Чубик Ірина, учениця Сновидовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Близнюк Юліана, учениця Томашгородської ЗОШ І-ІІ ступенів №3;

Кисорець Олена, учениця Будівської ЗОШ І-ІІ ступенів;

Торгонська Вікторія, учениця Залавської ЗОШ І-ІІ ступенів;

Сукало Наталія, учениця Нетребської ЗОШ І-ІІ ступенів;

Пишняк Степан, учень Березівського НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ”;

Кибукевич Дмитро, учень Блажівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Денисовець Ангеліна,  учениця Кам янського НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ”.

9 клас

І місце

Лозян Олена, учениця Рокитнівського НВК “Школа І ступеня-гімназія”;

Коханевич Марія,учениця Кам янського НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ”;

Крупич Дарина, учениця ОЗНЗ “Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3”;

ІІ місце

Охремчук Карина, учениця Остківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Козак Іванна, учениця Томашгородської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2;

Боюка Марія, учениця ОЗНЗ “Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3”;

Зарченко Тарас, учень Рокитнівського НВК “Школа І-ІІІ ступенів-ліцей”;

Коцюрубська Анна, учениця Рокитнівського НВК “Школа І ступеня-гімназія”;

Панько Анастасія, учениця Рокитнівського НВК “Школа І ступеня-гімназія”;

ІІІ місце

Ковалевич Вікторія, учениця Масевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Кузьмич Марія, учениця Березівського НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ”;

Пахнюк Вікторія,учениця  Рокитнівського НВК “Школа І-ІІІ ступенів-ліцей”;

Колодій Іванна, учениця Томашгородського НВК “Школа І-ІІІ ступенів-ліцей”;

Чубик Світлана, учениця Дертівської ЗОШ І-ІІ ступенів;

Бакші Софія, учениця ОЗНЗ “Рокитнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3”;

Гребіневич Тетяна, учениця Переходицького НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ”;

Пахнюк Тетяна, учениця Сновидовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Кулакевич Ірина, учениця Глиннівського НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ”.

10 клас

І місце

Домбровська Марія, учениця Рокитнівського НВК “Школа І ступеня-гімназія”.

ІІ місце

Веремейчик Дмитро, учень Сновидовицьої ЗОШ І-ІІІ ступенів.

11 клас

І місце

Тіт Вікторія, учениця Остківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Осіпова Евеліна, учениця Рокитнівського НВК “Школа І ступеня-гімназія”.

ІІ місце

Смик Дем ян, учень Рокитнівського НВК “Школа І-ІІІ ступенів-ліцей;

Берташ Ангеліна, учениця Рокитнівського НВК “Школа І ступеня-гімназія”;

Маринич Марія, учениця Березівського НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ”.

ІІІ місце

Колодич Анастасія, учениця Блажівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Євпат Діана, учениця Кисорицької ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Кузьмич Людмила, учениця Рокитнівського НВК “Школа І-ІІІ ступенів-ліцей;

Боюка Юлія, учениця Боровської ЗОШ І-ІІІ ступенів;

Лящук Ірина, учениця Масевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Вітаємо призерів олімпіади та бажаємо успіхів переможцям у ІІІ етапі олімпіади  з біології !