19 вересня 2019 року учні загальноосвітніх закладів середньої освіти Рокитнівського району взяли участь у настановній сесії Рівненської Малої академії наук учнівської молоді Рівненської, яка відбулася в м.Рівне на базі  Національного університету водного господарства та природокористування.

Учасників сесії вітали та давали настанови Григорій Миколайович Таргонський, начальник управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації; Наталія Борисівна Савіна, проректор Національного університету водного господарства та природокористування з наукової роботи і міжнародних зв’язків, доктор економічних наук, професор; Олександр Анатолійович Андрєєв, заслужений працівник освіти України, директор РМАНУМ.

Від колег-науковців юних манівців привітала та поділилася порадами щодо наукового дослідництва Оксана Яківна Романів, кандидат географічних наук, доцент Житомирського державного технічного університету, керівник гуртка РМАНУМ.

З мудрими порадами та Божим благословенням до присутніх звернувся отець Петро Мартинюк. Опісля хор студентів Рівненської духовної семінарії під керівництвом Ірини Сергіївни Пасічник виконав для учасників сесії духовну пісню ”Україно, молюся за тебе!” Зал слухав молитву стоячи.

Після пленарного засідання юні науковці-манівці плідно попрацювали і в наукових відділеннях. То ж чекаємо гарних результатів на І та ІІ етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України у лютому 2020 року!

У добру й щасливу путь, наші юні манівці!

Нехай цікавими та успішними будуть ваші дослідження у різних галузях науки!