29 березня на базі Томашгородського НВК «Школа І-ІІІ ступенів – ліцей» проведено методичну майстерню заступників директорів з навчально-виховної роботи з теми «Сучасні підходи до виховання громадянина-патріота». Метою заходу було представлено особливості та форми організації громадянсько-патріотичного виховання в умовах Нової української школи. Захід складався з організаційного, методичного, творчого та аналітико-рефлексивного блоків. Прит О.С., керівник закладу окреслив роботу установи та ознайомив з матеріально-технічною базою закладу. Під час методичного блоку, слухачі майстерні, взяли участь у вправі «Сонячник», яку інтерпретувала, Кривко Ю.В., практичний психолог закладу. Крім того, у даному блоці,  були розглянуті такі питання: «Національно-патріотичне виховання особистості як стратегічне завдання школи: здобутки, пошуки та перспективи» (Якимчук А.Л., заступник директора з виховної роботи закладу), «Формування громадянської позиції у вихованців закладу через організацію пошукової та науково-дослідницької роботи» (Стрілець А.А., заступник директора з навчально-виховної роботи закладу).

Під час творчого блоку, заступники директорів з навчально-виховної роботи, мали змогу ознайомитися з творчим досвідом роботи Томашгородського навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів – ліцей»: «Презентація роботи МАН з теми «Мандрівний апостол о. Серафим Кашуба» (Бортник Анна, учениця 9 класу), «Гурток «Юні пластуни» – осередок патріотичного і громадянського виховання учнів закладу» (Нестерчук Л.К., керівник гуртка), «Реалізація виховної мети через участь вихованців закладу в конкурсах» (Богданець С.Г., педагог-організатор, керівник колективу «Горицвіт»), «Виховання почуття особистої причетності до збереження природних багатств, відповідальності за них в природоохоронній роботі закладу» (Прит І.В., вчитель екології, біології, природознавства). На завершення блоку було представлено  флеш-моб «Україна – це ми!» (Богданець С.Г., педагог-організатор, учні 5-8 класів) та майстерню «Талановиті пальчики» (Богданець О.М., керівник гуртка образотворчого мистецтва).

При підведенні підсумків, усі присутні, висловили велику вдячність за змістовний та насичених захід та побажали і надалі мати прагнення до удосконалення та реалізації подальших цілей для розбудови Нової української школи.