На Рокитнівщині завершився І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України

У четвер, 02 січня 2020 року, відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України.  31 учасник конкурсу представили на розсуд журі 31  наукових і творчих досліджень.

Користуючись нагодою, відділ освіти Рокитнівської райдержадміністрації щиро дякує адміністрації Рокитнівського навчально-виховного комплексу «Школа І ступеня-гміназія», вчителям та  працівникам закладу за розуміння, сприяння і підтримку.

З напутнім словом і найкращими побажаннями до юних науковців та їх керівників звернулася  Оксана Семенівна Помін, методист районного методичного кабінету.

А далі розпочався конкурс-захист юними науковцями Рокитнівщини науково-дослідницьких робіт. Старшокласники писали контрольні зрізи та захищали свої наукові дослідження і творчі доробки перед журі конкурсу. У цьому році до його роботи було залучено 34 педагоги.

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України завершено. Попереду – ІІ етап конкурсу: тих, хто виборов І (перші) місця, чекає наполеглива і клопітка, але вкрай необхідна підготовка, аби повернутися з області з перемогою, особистою і загальнокомандною!

Рівне з нетерпінням чекає юних науковців Рокитнівщини!

То ж нових перемог усім нам!